נעים להכיר, PFR. טכניקה טיפולית – שחרור פסיכו פונקציונלי

כאבים ומחלות לא מגיעים מעצמם. למעשה, הם תגובה גופנית טבעית לסטרס מתמשך או רגעי ואינטנסיבי. פרופ’ המר, מייסד הרפואה הגרמנית החדשה כתב על מנגנון גופני כתגובה לסטרס- הוא טען כי “מחלה” היא למעשה תוכנית ביולוגית חשובה שנכנסת לפעולה בתגובה לשוק (סטרס, המיוצר על ידי קונפליקט בסיסי לא מודע שאינו פטור).
גרסתו מתבססת על ממצאים מדעים כי קיים מוקד במוח שמנהל את הקונפליקט דרך האיברים הפנימיים של הגוף.
כשהקונפליקט הפנימי בתת המודע נפתר (ואנו מגיעים למצב בו אין סטרס) הגוף מביא תוכנית אחרת כדי להחזיר את הפעילות הפנים – גופנית למצב התנהלות תקין.
לעיתים הפתרונות שהגוף “מציע” או “יוצר” כתגובה למצב הסטרס הם המצבים הלא נעימים מהם אנו מנסים להמנע- מחלות וכאבים כרונים או זמניים שנודדים ממקום למקום או נשארים במקום אחד. כאבים אלו הם רק מנגנון הגנה של הגוף בו הוא פותר את מצבנו הנפשי.
אם וכאשר יפתר הקונפליקט- יתחיל הגוף בתהליך הבראה עצמי כנגד הכאבים והמחלות שיצר כדי “לפתור” עומס רגשי חושי.
ואיך כל זה קשור אלינו?

נעים להכיר, PFR. השיטה החדשנית שהולכת לשנות את חיינו.

PFR הינה טכניקה טיפולית – שחרור פסיכו פונקציונלי, אשר פותחה על ידי אנטון מרקוב.
מודל חדשני זה מבוסס על הממצאים המדעיים של אבי הפסיכולוגיה הרוסית, הפסיכו- פיזיולוג והמדען איוון סצ’נוב (ספרו “חלקיקי החשיבה” יצא לאור כשפרויד היה רק בן !7) וכתבי עת של הפסיכיאטר, פסיכו-נוירולוג, פסיכו –פיזיולוג, חוקר מוח, ומייסד רפואת מוח – ולדימיר בכטרב (עליו פרופ’ קופש אמר: “בעולם ישנם שניים היודעים איך עובד המוח האנושי – אלוהים ובכטרב” )
שיטה זו המתבססת על טענתו של פרופ’ המר ועוסקת בפתירת הקונפליקטים בתת המודע ובכך מסייעת לגוף להפעיל את התוכנית הפנימית שלו לפתרון הכאבים והמחלות שנוצרים כתוצאה מקונפליקטים אלו.
מטרתה של שיטת ה-PFR היא לצלול אל תוך הקונפליקטים הפנימיים שלנו תוך התמקדות במכאובים הפיזיים המלווים אותנו כתוצאה ממצבנו הנפשי. לפתור את הקונפליקט ברמה פסיכו פיזיולוגית ולחזק פיתרון בריא בזיכרון תת המודע. לאחר טיפול זה האדם מרגיש שחרור הרפיה הלעת מצב הרוח.
שיטת ה-PFR מאפשרת למערכת חשיבה גופנית לפתור את הקונפליקטים הפנימיים ע”י הורדת שליטה מנטלית על הגוף והקשבה עצמית מודרכת הפוטרת את הקונפליקט הפנימי העמוק שלנו, ובכך משחררת את הסטרס ומאפשרת לגוף לרפא את עצמו ללא התערבות חיצונית תרופתית כלשהי.
השיטה מתאימה במיוחד לאנשים הסובלים מסטרס קבוע- עובדים תחת לחץ נפשי קשה, נמצאים במקום רגשי שלילי בחייהם, מכילים יותר מידי אירועים תזזיתיים בזמן אחד או אפילו צוברים סטרס לאורך תקופת זמן.
ע”י מספר טיפולים בודדים נוכל להפיג את המתחים הפנימיים, לתת לגוף להשתחרר ולפתור את הקונפליקטים המתרחשים בו ובכך להביא אותו למצב של פתרון הבעיות הפיזיות המלוות אותנו, לעיתים ללא כל פתרון רפואי!

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב reddit
שיתוף ב email

סובלים מקושי, תקיעות או חרדה?

יש לי את הכלים והיכולת לעזור לכם
מלאו פרטים ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים נשארים חסויים!

עקבו אחרי בפייסבוק

Call Now Button

רוצה גם לשנות את המציאות שלך?