טיפול רגשי למתבגרים

טיפול רגשי למתבגרים ולבני נוער נוער מסייע להם ולהוריהם בתקופת החיים הרגישה והמאתגרת הזו. גיל ההתבגרות מביא עימו שינויים רבים, צורך בעצמאות ולעומת זאת צורך בגבולות, קשיים והתמודדויות. באמצעות טיפול רגשי למתבגרים אני מסייעת בהתמודדות עם כל אלה.

גם אתם יכולים להיפטר מחרדות אחת ולתמיד

קבעו איתי פגישה

מלאו את הטופס ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים שלכם נשארים חסויים!​

אלה רבין

טיפול רגשי לבני נוער

טיפול רגשי למתבגרים

אני מטפלת בילדים ומתבגרים אשר סובלים מחרדות וקשיי התנהלות יום יומית בתקופת ההתבגרות ובהוריהם המתמודדים עם הסיטואציה המאתגרת. גיל ההתבגרות מביא עימו אתגרים רבים ומגוונים – התמודדות עם השינויים החלים בגוף, התמודדויות חברתיות, הצורך לקבל החטות רציניות, ביסוס האופי והאישיות, ועוד. זוהי תקופה מאתגרת ומורכבת עבור כל מתבגר וישנם בני נוער שתקופה זו קשה להם קצת יותר. 

הקשר עם ההורים ורמת הפתיחות יורדת ככל שגילם של המתבגרים עולה וכך אנחנו ההורים נשארים מחוץ למשחק ואיננו יודעים מה עובר על המתבגרים שלנו אשר בוחרים להתבודד ולשמור על הפרטיות שלהם. לעיתים אנו רואים אותם סובלים מקשיים חברתיים ותקשורתיים, מסתגרים בחדר, עצבניים ולא מתקשרים.

בעיות נפוצות בקרב בני נוער

תקופת ההתבגרות עמוסה בשיוניים ואתגרים. עם חלקם יכולים המתבגרים שלכם להתמודד בכוחות עצמם אך בחלקם הם זקוקים להדרכה ולסיוע. בעיות אשר מתעוררות בגיל ההתבגרות ואינן מטופלות באופן חיובי עלולות להוות מכשול ומחסום בחיי מתבגרים שלכם עכשיו וגם בחייהם הבוגרים. מעמדם החברתי, הערך העצמי שלהם ותפיסת עולמם מתבססים בשלב זה ולפעמים קושי קטן ולא מטופל עלול להפוך לגדול ומשמעותי.

טיפול רגשי לבני נוער ומתבגרים

אתם מרגישים שהמתבגרים שלכם מרוחקים ומסוגרים בעצמם? הייתם רוצים לתת להם כלים וכוחות להתמודד עם האתגרים של גיל ההתבגרות בהצלחה? חשוב לכם לבסס אצל המתבגר שלכם תפיסת עולם חיובית ואופטימית? אני מציעה לכם טיפול רגשי ממוקד ויעיל לבני נוער ומתבגרים. באמצעות מודל הטיפול החדשני שפיתחתי אסייע למתבגרים שלכם בהתמודדות עם הקשיים והאתגרים האישיים שלהם, אחזק את המקומות בהם הם חשים חולשה וחוסר יכולת ואסייע לכם כהורים בהתמודדות עם גידול מתבגרים והאתגרים ההוריים הכרוכים בכך. 

הייתם רוצים שלמתבגר שלך תהיה מוטיבציה ללמוד ולהצליח? רוצים לאפשר למתבגר שלכם תקשורת טובה יותר עם העולם ועם עצמו? אני מזמינה אותם ואתכם לטיפול רגשי ממוקד ויעיל אשר יפחית את עוצמת התסמינים הרגשיים של גיל ההתבגרות ויסייע בהתמודדות עם קשיים נפשיים, חברתיים ומשפחתיים.

קשיים חברתיים

המתבגר שלכם סגור בחדרו במשך שעות? אינו משתף אתכם בתחושותיו ובחוויות היום יום שלו? אתם חשים שהוא מתמודד עם קושי ואינכם מצליחים להגיע אליו? באמצעות טיפול רגשי ממוקד, יעיל ומשנה מציאות אסייע למתבגר שלכם בהתמודדויות השונות.

מתבגרים- טיפול רגשי
נער מתבודד

תקשורת עם הסביבה

המתבגר שלכם מתקשה לתקשר עם הסביבה? כל שיחה משפחתית הופכת למריבה? המתבגר שלכם נמנע ממפגשים חברתיים ומרבה להתבודד? באמצעות הטיפול הרגשי אסייע לבני נוער ולמתבגרים שלכם לבסס תקשורת חיובית עם הסביבה מקום של כוח ועוצמה פנימית.

דימוי עצמי וחוסר ביטחון

המתבגר שלכם סובל מהערכה עצמית נמוכה ומחוסר בטחון הייתם רוצים לאפשר למתבגר להתמודד באופן חיובי עם השינויים הפזיולוגים והנפשיים שהוא עובר בגיל ההתבגרות וסביבו? טיפול רגשי ממוקד ויעיל יכול לשנות מציאות ולסייע בביסוס תפיסת עולם חיובית ודימוי עצמי חיובי.

חוסר ביטחון עצמי למתבגר

קבעו איתי פגישה

מלאו את הטופס ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים שלכם נשארים חסויים!​

© אלה רבין 2020 כל הזכויות שמורות

שלחו לי וואטסאפ
Call Now Button דילוג לתוכן