טיפול בדיכאון אחרי לידה

דיכאון אחרי לידה הוא דיכאון לכל דבר. ההתייחסות אליו כאל דכדוך חולף שיעבור מעצמו היא טעות נפוצה. נשים רבות חוות דיכאון אחרי לידה בעוצמות שונות ולעיתים לא מתאוששות ממנו במשך שנים מבלי לדעת שהוא מנהל את חייהן ומשפיע על האימהות שלהן ועל הקשר עם ילדיהן.

גם אתם יכולים להיפטר מחרדות אחת ולתמיד

קבעו איתי פגישה

מלאו את הטופס ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים שלכם נשארים חסויים!​

אלה רבין

מהו דיכאון אחרי לידה?

טיפול בדיכאון לאחר לידה

דיכאון אחרי לידה היא תופעה אשר מופיעה אצל אחת מכל שמונה נשים. לאחר ההתרגשות לקראת בואו של התינוק, חוויית הלידה שהיא לעיתים חיובית אך לעיתים קשה בפני עצמה, מגיע הרגע המיוחל אך במקום לחוש אושר גדול ושמחה חשה היולדת תחושות הפוכות לגמרי. יאוש, ריקנות, עצב עמוק וקושי לשמוח הן רק חלק מהתחושות אשר מלוות אישה אשר חווה דיכאון אחרי לידה. 

במקרים רבים קשה להבחין בהופעתו של דיכאון אחרי לידה בשל הבלבול עם העייפות, ההחלמה מהלידה עצמה והקשיים הרגילים הכרוכים בטיפול בתינוק קטן ומסיבה זו דיכאון אחרי לידה אינו מטופל כראוי, מחמיר ועלול להפוך למציאות חיים ואפילו לסכן חיים. 

האם דיכאון לאחר לידה חולף מעצמו?

לעיתים דיכאון קל יכול לחלוף מעצמו אך יתכן שזה לא יקרה לעולם. בימיו הראשונים של התינוק בעולם הוא מבסס את תפיסת עולמו והוא זקוק לך מאוד. אי טיפול בתופעות הדיכאון ובמקור להן יקשה עלייך בהתמודדות עם האתגרים הכרוכים בגידול תינוק ובביסוס הקשר והחיבור אליו. אם את סובלת מדיכאון אחרילידה ההיענות הרגשית שלך והיכולת שלך לגדל את תינוקך כאדם שלם, עצמאי ויצירתי נפגעת. גם הזוגיות שלך נפגעת ולמעשה את עלולה לחוות קושי בכל סוג של תקשורת עם הסביבה. הטיפול המיידי בדיכאון אחרי לידה חשוב מאוד לך ולמשפחתך.

טיפול רגשי בדיכאון וחרדות אחרי לידה

אם את אחרי לידה ואת מרגישה אבודה, עצובה, חסרת כוחות ומדוכדכת יתכן שאת סובלת מדכאון אחרי לידה. זוהי תופעה שדורשת טיפול ואסור להקל בה ראש. אני מציעה טיפול רגשי ממוקד, יעיל ומשנה מציאות באופן מיידי בכדי לסייע לך להתמודד עם התחושות שאת חשה. באמצעות הטיפול תוכלי להשתחרר מתחושת העצב וחוסר האנרגיה ולהתפנות רגשית להתחבר לתינוק שלך ולחוש מאושרת ושמחה שוב. 

מתמודדת עם דיכאון אחרי לידה? אני מזמינה אותך לטיפול רגשי ממוקד יעיל ומשנה מציאות שיסייע לך להחזיר את השליטה בחייך ולהרגיש שוב תחושות חיוביות.

תחושת עצב ודכדוך

אם את חשה תחושת עצב ודכדוך ואינך מצליחה להשתחרר מהן ייתכן שאת סובלת מדכאון אחרי לידה. אני מזמינה אותך לחוות טיפול רגשי ממוקד ויעיל שישנה עבורך את המציאות ויסייע לך לחזור לשגרת חייך.

בייבי בלוז
עייפות וחוסר באנרגיה אחרי לידה

עייפות וחוסר באנרגיה

עייפות וחוסר באנרגיה הן תופעות טבעיות אחרי לידה. אך אם את מרגישה שיש בזה יותר מעייפות רגילה וחוששת שמדובר בדכאון אחרי לידה אל תהססי, בואי לחוות טיפול רגשי מהיר ויעיל שיחזיר לך את כוחותייך.

קושי להתחבר לתינוק

מרגישה קושי להתחבר לתינוק שלך? חשה פער בין התחושות שהציפו אותך לפני הלידה ובין מה שאת מרגישה כעת, אחרי שילדת? בעזרת טיפול רגשי קצר, יעיל וממוקד אאבחן את הסיבה לקושי להתחבר לתינוק ואסייע לך להתאושש ממנה.

דיכאון לאחר לידה

קבעו איתי פגישה

מלאו את הטופס ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים שלכם נשארים חסויים!​

© אלה רבין 2020 כל הזכויות שמורות

שלחו לי וואטסאפ
Call Now Button דילוג לתוכן