טיפול בכאבים כרוניים

כאבים ומחלות לא מגיעים מעצמם.

למעשה, הם תגובה גופנית טבעית לסטרס מתמשך או רגעי ואינטנסיבי.

פרופ’ האמר, מייסד הרפואה הגרמנית החדשה כתב על מנגנון גופני כתגובה לסטרס – לטענתו “מחלה” היא למעשה תוכנית ביולוגית שנכנסת לפעולה בתגובה לשוק (סטרס), המיוצר על ידי קונפליקט בסיסי לא מודע שאינו פטור. גרסתו מתבססת על ממצאים מדעים כי קיים מוקד במוח שמנהל את הקונפליקט דרך האיברים הפנימיים של הגוף.

כשהקונפליקט הפנימי בתת המודע נפתר (ואנו מגיעים למצב בו אין סטרס) אז פועל הגוף תחת תכנית ביולוגית אחרת על מנת להחזיר את הפעילות הפנים – גופנית למצב התנהלות תקין. לעיתים הפתרונות שהגוף “מציע” או “יוצר” כתגובה למצב הסטרס, הם המצבים הלא נעימים מהם אנו מנסים להימנע – מחלות, כאבים כרוניים, כאבים שנודדים ממקום למקום, או כאבים זמניים במקום אחד. 

כאבים אלו הם רק מנגנון הגנה של הגוף בתהליך הפתרון למצבנו הנפשי

אם וכאשר ייפתר הקונפליקט- יתחיל הגוף בתהליך הבראה עצמי כנגד הכאבים והמחלות שיצר כדי לאותת לנו על עומס רגשי חושי.

גם אתם יכולים להיפטר מכאב כרוני אחת ולתמיד

קבעו איתי פגישה

מלאו את הטופס ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים שלכם נשארים חסויים!​

אלה רבין

טיפול בשיטת PFR

טיפול בכאבים כרוניים

 PFR הינה טכניקה טיפולית- שחרור פסיכו פונקציונלי, אשר פותחה על ידי אנטון מרקוב. 

המודל החדשני זה מבוסס על הממצאים המדעיים של איוון סצ’נוב – אבי הפסיכולוגיה הרוסית, הפסיכו- פיזיולוג ומדען (ספרו “חלקיקי החשיבה” יצא לאור כשפרויד היה רק בן !7) וגם על כתבי עת של ולדימיר בכטרב -הפסיכיאטר, פסיכו-נוירולוג, פסיכו –פיזיולוג, חוקר מוח, ומייסד רפואת מוח.

שיטת הPFR מיישמת את טענתו של פרופ’ האמר ועוסקת בפתירת הקונפליקטים בתת המודע ובכך מסייעת לגוף להפעיל את התוכנית הפנימית שלו לפתרון הכאבים והמחלות שנוצרים כתוצאה מקונפליקטים אלו. 

מטרתה של שיטת ה-PFR היא לצלול אל תוך הקונפליקטים הפנימיים שלנו תוך התמקדות במכאובים הפיזיים המלווים אותנו כתוצאה ממצבנו הנפשי, לפתור את הקונפליקט ברמה פסיכו פיזיולוגית ולחזק פתרון בריא בזיכרון התת המודע.

שיטת ה-PFR מאפשרת למערכת החשיבה הגופנית לפתור את הקונפליקטים הפנימיים ע”י הורדת שליטה מנטלית על הגוף והקשבה עצמית מודרכת הפותרת את הקונפליקט הפנימי העמוק שלנו,

ובכך משחררת את הסטרס ומאפשרת לגוף לרפא את עצמו ללא התערבות חיצונית תרופתית כלשהי.

לאחר הטיפול האדם ירגיש שחרור, הרפיה ועליה במצב הרוח.

ע”י מספר טיפולים בודדים נוכל להפיג את המתחים הפנימיים, לתת לגוף להשתחרר ולפתור את הקונפליקטים המתרחשים בו ולהביא אותו למצב של פתרון הבעיות הפיזיות המלוות אותנו, לעיתים ללא כל פתרון רפואי!

למי מתאים הטיפול בכאב כרוני בשיטה זו?

השיטה הינה טכניקה טיפולית- שחרור פסיכו פונקציונלי.

השיטה מתאימה לכל מי שחש כאבים כרוניים, לחצים, חרדות, התקפי פאניקה.

באמצעות מודל ה PFR- נכניס את גופכם לפעילות טבעית עצמאית ונאפשר לו להתמודד באופן טבעי ולא מודע עם התכנים המודחקים שיוצרים את הכאבים, החרדות והלחצים.

הטיפול באמצעות שיטת PFR מתאים ליחידים וניתן לטיפול בקבוצות קטנות.

מתי רואים תוצאות?

מהירות ואופי התגובה לטיפול בשיטת PFR משתנה מאדם לאדם.
מידת הפתיחות, השחרור, וההקשבה העצמית משתנים עם הזמן במהלך הטיפול.
אנשים המחוברים לעצמם, פתוחים, קשובים לקולם הפנימי ומודעים לחוויות העבר שלהם ככל הנראה יגיבו מהר יותר לטיפול מאשר אנשים סגורים, מכונסים המתקשים לשחרר שליטה

מה זה בעצם אומר?
רבים מהאנשים יגיבו לטיפול כבר אחרי הפגישה הראשונה ולשאר זמן התגובה יכול להתארך לשניים או שלושה מפגשים, בהם יבנה האמון והשחרור והם יאפשרו לגוף שלהם לקחת פיקוד, להשתחרר ולהתחיל בתהליך הריפוי העצמי לאחר פתירת הקונפליקטים הפנימיים. מה הם שבועיים שלושה לעומת חיים שלמים של כאבים וכדורים ובדיקות אינסופיות?

אין חכם כבעל ניסיון לכן גם אני עברתי טיפול PFR

קלטתי כי כאב גב מופיע אצלי באופן קבוע כשאני מדברת בטלפון ורציתי לבדוק אם הכאב הוא פסיכוסומטי. מהו הקונפליקט הפנימי שלי? – לא היה לי מושג.

אחרי שלמדתי את שיטת ה- PFR הבנתי שאני יכולה לרפא את עצמי, בתהליך קצר, שיחסוך לי שנים של כאבים. התוצאה הייתה מורגשת ומידית!

עוד משהו ממנו סבלתי שנפתר באופן בלתי מוסבר וחסך ממני ניתוח והחלמה מורכבת זה הטיפול בציסטה שבבלוטת התריס. את השינוי הקיצוני ניתן לראות בתמונה ואני זכיתי כי היא נעלמה לבד.

אלה רבין PFR לפני אחרי

עדויות ממטופלים

"אחרי שני טיפולים הרגשתי מאוד משוחררת ומאוד רגועה ודבר שהיה הכי משמעותי שאחרי הטיפול התעוררתי ללא כאבים בכתף שאני סובלת מדלקת כרונית."

חווה, יולי 2020

"אני ממש מרגישה את התוצאה עכשיו. כאילו ירד ממני סלע. כמה שעות אחרי הטיפול יורדים ממני שלבים ומחסומים… אני חושבת שלא משנה מה עשיתי שום דבר לא עזר… ועכשיו כמו בכל הטיפולים שלנו כל פעם משהו משתחרר בי… נהיתי יותר אני."

ליטב, יולי 2020

"הגעתי לאלה בעקבות כאב גב שהיה לי בגב התחתון. כאב נקודתי שהציק לי בצד ימין כמה חודשים ארוכים. עיסויים לא עזרו וזה התחיל להקרין לרגליים. עשיתי טיפול בזום עם אלה, לא ממש הבנתי מה היה שם בטיפול, טיפול נחמד, לשכב לעשות נשימות, לא משהו מאד שונה. בבוקר למחרת כשהתעוררתי הרגשתי כאילו כל הלילה הייתי בחדר כושר – כאב לי כל שריר בגוף וזה נמשך יום יומיים. ביום השלישי כבר לא כאב לי כלום ומאז עברו ארבעה חודשים שאין לי כאבי גב."

יוליה, יולי 2020

יש כאבים שאנחנו כבר רגילים אליהם. מקסימום, הולכים לרופא לוקחים כדור. עם הזמן והגיל מתווספים לנו עוד כאבים ועוד כדורים.. אלו לא סתם כאבים, אלו כאבים שפוגעים באיכות החיים שלנו! ואלו לא כדורים שפותרים את הבעיה אלה מקבעים אותה אני מזמינה אתכם להעז, לקחת שליטה על איכות חייכם, לעבור איתי טיפול קצר וממוקד ולשחרר את כל מה שמציק לגוף שלכם. תשמעו לגוף - הוא מדבר! אבל האם אתם באמת מקשיבים?

אלה רבין

קבעו איתי פגישה

מלאו את הטופס ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים שלכם נשארים חסויים!​

© אלה רבין 2020 כל הזכויות שמורות

שלחו לי וואטסאפ
Call Now Button דילוג לתוכן