טיפול בתקיעות או משבר בקריירה

מצבי תקיעות או משבר בקריירה המקצועית נפוצים מאוד והם משליכים על תחומי החיים השונים. הקושי אשר מוביל למצבי תקיעות הוא לעיתים עמוק והוא חוזר על עצמו כדפוס בכל מקום עבודה ובכל ניסיון להתחיל מחדש. טיפול רגשי ממוקד ויעיל יסייע לכם לצאת מהתקיעות ולממש את יכולותיכם המקצועיות.

גם אתם יכולים לצאת מהתקיעות אחת ולתמיד

קבעו איתי פגישה

מלאו את הטופס ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים שלכם נשארים חסויים!​

אלה רבין

טיפול במשבר בקריירה

טיפול במשבר בקריירה

אם אתם מרגישים תקועים במקום עבודה שאתם לא אוהבים, אם אתם מרגישים שלמרות היכולות שלכם, הידע והשאיפות אתם נשארים תמיד באותה נקודה ומתקשים להתרומם, יתכן שאתם חווים מצב של תקיעות שמקורו עמוק בתוך תת המודע שלכם. 

חוויות של תקיעות יכולות להיווצר בשל דפוס מחשבה או חוויה שהותירה חותם משמעותי והיא מנהלת אתכם בכל צעד שאתם עושים. טיפול רגשי בתקיעות או משבר בקריירה יסייע לכם לצאת מהמעגל השלילי הזה ולהשתחרר מהתקיעות שאתם חשים.

מדוע אנו חווים תקיעות בעבודה?

מה הסיבה לכך שאנחנו לא מצליחים לממש את היכולות והרצונות שלנו במציאת מקום עבודה, בקבלת קידום ובבחירת קריירה נכונה? התשובות לשאלה זו מגוונות אך ברוב המקרים כולן נובעות מאותו מקור פנימי אשר טמון עמוק בתוך התת מודע שלכם. אני מציעה לכם טיפול רגשי יעל וממוקד אשר יאפשר לכם להתשחרר מאותה מגבלה שמנהלת אתכם בכדי שתוכלו לקדם את הקריירה המקצועית שלכם ולממש את היכולות שלכם בעבודה.

הטיפול במצבי תקיעות וחוסר מימוש

התקיעות בתחום הקריירה יכולה להתבטא בכך שאינכם מוצאים את המשרה המתאימה לכם, בכך שאתם לא מקבלים את הקידום שאתם רוצים או בתחושה כללית של חוסר שביעות רצון מדרככם המקצועית. בנוסף, תחושה של תקיעות יכולה לבוא לידי ביטוי בתחומי חיים נוספים כמו זוגיות, לימודים ועוד. המשותף לכל אלו הוא חוסר ניכולת לממש את החלומות והשאיפות שלכם בגלל אותו מחסום בלתי נראה. אני מציעה לכם טיפול רגשי קצר, יעיל וממוקד אשר ישחרר אתכם מאותו מחסום ויאפשר לכם לפרוץ קדימה.

חרדה בראיונות עבודה

כמה פעמים ניגשתם לראיון עבודה, הגעתם מוכנים, התלבשתם באופן ייצוגי שיתצאים את מעמדכם, הכנתם קורות חיים שמספרים את ההישגים המקצועים שלכם- אך לבסוף לא התקבלתם לעבודה. האם זה קורה לכם פעם, אחר פעם, אחר פעם? אם כן, אולי משהו באופן בה אתם מתנהלים בראיון עבודה, או בגישה שלכם אליו גורמת למעסיקים לבחור במישהו אחר. לי שי את הניסיון לעזור לכם לצלוח ולעבור את המכשולים והחסמים שמכשילים אותך כל פעם מחדש להתקבל לעבודה בה אתה חושק.

תקיעות בחיים

אתם נכשלים פעם אחר פעם ולא מבינים למה? הגיע זמן להיפטר לתמיד מחרדת ביצוע ולשפר את הביצועים שלכם. למדת למבחן כמו שצריך? "חרשת" על החומר? במבחן עצמו אתה "חוטף" כל פעם בלקאאוט? ברגע שהבוחן אומר "להתחיל" אתה שוכח את כל החומר? חשובים לך ציונים גבוהים? הגיע זמן להפסיק לפחד במבחנים ולהוציא ציונים טובים ככל האפשר! מפגש אחד עם אלה רבין- פסיכותרפיסטית, ומומחית לטיפול ממוקד קצר ויעיל בחרדות יפתור לך את הבעיה וציונים שלך יעלו!

קושי בהתמודדות עם אתגרים

בעזרת מספר מפגשים בהם אני אצליח לבחון את הסיבות בגללן אתם לא מצליחים לתקשר כמו שאתם רוצים עם הסביבה שלכם, אנו נצליח להחזיר את מסלול החיים לשגרה ולהחזיר את שמחת החיים לחייכם. הבעיה לא חייבת להיות ספציפית למקום בו אתם מרגישים מועקה אליו.

קבעו איתי פגישה

מלאו את הטופס ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים שלכם נשארים חסויים!​

© אלה רבין 2020 כל הזכויות שמורות

שלחו לי וואטסאפ
Call Now Button דילוג לתוכן