התקפי חרדה - טיפול

גם אתם יכולים להיפטר מחרדות אחת ולתמיד

קבעו איתי פגישה

מלאו את הטופס ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים שלכם נשארים חסויים!​

אלה רבין

מהי חרדה?

התקפי חרדה

החרדה היא למעשה מנגנון טבעי של גופנו אשר משמש כהגנה מסכנות או מאיומים שונים. באמצעות מנגנון זה אנו דרוכים ונמצאים במצב שבו אנחנו מוכנים לפעול במהירות. בעולם המודרני, חרדה היא עיוות של מנגנון הפחד. מקורה של החרדה מצוי באירוע מן העבר אשר שנתפס בתת מודע שלו כאירוע מסכן חיים, גם אם בפועל לא הייתה סכנת חיים של ממש. חרדה מלווה בתסמינים גופניים זהים לאלה שיופיעו בעת סכנה ממשית. קצב הלב מואץ, קוצר נשימה, יובש בפה, בחילה, סחרחורת, חיוורון, בלבול, ערפול חושים ותחושת עילפון. 

החרדה היא מנת חלקם של אנשים רבים ומחקרים כי כל אדם שני חווה התקף חרדה אחד לפחות במהלך חייו. חרדה מופיעה אצל גברים ונשים כאחד ואינה מבחינה בין גיל, רמת השכלה או כל מאפיין אחר. הסובלים מהתקפי חרדה חשים חסרי אונים ומתמודדים עם קושי רב בחייהם.

התקף חרדה - המקור

התקפי חרדה מופיעים לעיתים קרובות בסמיכות למשבר, אובדן, או במצבי דחק. שינויים משמעותיים בחיינו כמו נישואין, לידה, התמודדות עם מחלה, לימודים, תקופת מבחנים, קריירה ועוד. לעיתים התקפי חרדה מופיעים אצל אדם אשר חווה טראומה כמו מחלה, ניתוח, תאנת דרכים או אובדן מכל סוג.

כל אירוע בחיינו יכול להוות סיבה להתפרצות של התקף חרדה. למעשה מקור החרדה מצוי תמיד באירוע כלשהו מעברו של האדם. לעיתים מדובר באירוע “סתמי” אשר התת מודע פירש אותו כאירוע מסכן חיים. אם בעתיד יחווה אירוע שאפילו דומה בקצת לראשון, התקף החרדה עלול להופיע.

טיפול בהתקפי חרדה

אני מציעה לכם טיפול רגשי ממוקד ויעיל בחרדה ובתסמיניה. באמצעות מודל הטיפול החדשני שפיתחתי אני מאתרת את מקור החרדה בתת המודע, אם מדובר בחוויה שלילית, זכרון או אמונה ומטפלת במקור. באמצעות הטיפול הרגשי אני מבטלת את מקור הבעיה ובכך מונעת את הופעת התסמינים שלה בחייכם. 

סובלים מחרדה? בואו לחוות טיפול רגשי ממוקד ויעיל אשר יפחית את עוצמת התסמינים הרגשיים והגופניים של החרדה ולבסוף יבטל אותה לחלוטין.

חרדה בראיון עבודה

ניגשתם לראיון עבודה מוכנים ויצוגיים, הכנתם קורות חיים  מעולים אך לא התקבלתם לעבודה? האם זה קורה לכם פעם, אחר פעם, אחר פעם? יתכן שהאופן בו אתם מתנהלים בראיון עבודה גורם למעסיקים לפסול אתכם. לי שי את היכולת לעזור לכם להתמודד עם המכשולים והחסמים שמפריעים לכם.

ראיון עבודה - חרדות
לצאת מתקיעות בחיים - שלושה מוחות

תקיעות בצמתים מרכזיים בחיים

נכשלים שוב ושוב ולא מבינים למה? מרגישים שאתם תקועים בנקודה מסויימת בחיים האישיים, בקריירה או בזוגיות? יתכן שאתם סובלים מחרדת ביצוע ומקושי להתמודד עם הפחד הכרוך בשינוי. באמצעות טיפול רגשי יעיל וממוקד ניתן לטפל בתקיעות הזו ולפרוץ גבולות שהיו חסומים עבורכם עד כה.

התמודדות עם אתגרים

מתקשים להתמודד עם אתגרים בחייכם? חשים פחד וחרדה מהמחשבה על שינוי? נמנעים מלקיחת אתגרים ומשימות מחשש לכשלון? בעזרת טיפול רגשי קצר, יעיל וממוקד אבחן את הסיבות בגללן אתם מתקשים להתמודד עם אתגרים שונים בחייכם ואטפל במקור שלהן באופן שישחרר אתכן מהפחד ויאפשר לכם עשייה.

התקף חרדה - התמודדות

קבעו איתי פגישה

מלאו את הטופס ואחזור אליכם

*לא נעשה שום שימוש במידע, והפרטים האישיים שלכם נשארים חסויים!​

© אלה רבין 2020 כל הזכויות שמורות

שלחו לי וואטסאפ
Call Now Button דילוג לתוכן